Patron karısı sakallı elemanı gözüne kestirdi

Sakallı eleman bir durum için patronun evine gidiyor. Olgun dar bir etek giyen patron karısı ise azgınlığını bu sakallı eleman ile gidermek istiyor. Seks konusunda aşırı açlığı olan patron karısı olgun kadın elemanın pantolonunun üzerinden hemen ellerini atarak onun kalkmış sikini okşamaya başlıyor. Bu durum karşısında şaşıran sakallı erkek kendisini durdurmak için çok efor sarf ediyor. Kadın ise hemen yarı çıplak kalarak fiziğini ve çıplak bedenini ona sergilemekten geri kalmıyor. Azgın dul hemen harekete geçerek dakikalarca okşamış olduğu penise doğru eğilerek onu dudaklarının arasına alarak yalamaya başlıyor.

Özel sakso pozisyonlarından etkilenen sakallının penisi oldukça şahlanıyor bu durum kadının hoşuna gidiyor. Büyük kalçalarını onun sikinin üzerine kondurmak için oldukça heyecanı görünüyor. Kadının her dediğini yapan eleman patron karısının ateşli seks pozisyonlarını yaşadığı için oldukça memnun görünüyor. Penisi yalarken hemen bir yandan göğüslerini ortaya çıkararak avuçlayan kadın oldukça etkileyici bir performans gösteriyor. Diğer yandan altına giymediği iç çamaşırı belli olan olgun kadın mastürbasyon yapmayı ihmal etmiyor.

Patronun karısının ateşli olması onu etkiledi

Patron karısının bu kadar ateşli olduğunu tahmin bile edemeyen erkek hemen onunla yatak odasına gidiyor. Yatakta yuvarlak büyük kalçalarıyla penisin üzerinde zıplayan patron karısı harika zevk çığlıkları atarak onunla ilişkiye giriyor. Böylesini daha önce yaşamadığını söyleyen erkek unutulmaz bir deneyim yaşattığı için patronun karısına teşekkür ederek hemen oracıktan ayrılıyor.

Kategoriler:

Brazzers, Dul, Erotik, Konulu

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*